Health Tech meet up - Innowacje dla zdrowia

Data: 04.06.2024
Miejsce wydarzenia: Politechnika Wrocławska, bud. D-21

evenea_1200x630px_health_tech_meet2024_v3.jpg

Health Tech meet up - Innowacje dla zdrowia. Spotkanie dla miłośników technologii w medycynie.

Politechnika Wrocławska we współpracy z Instytutem Matki i Dziecka zaprasza na wyjątkowe spotkanie poświęcone technologiom w medycynie, z naciskiem na innowacyjne rozwiązania i startupy medyczne.

Spotkanie skierowane jest do:
🔹praktyków medycyny,
🔹przedsiębiorców z branży medycznej,
🔹naukowców,
🔹studentów,
🔹startupowców,
którzy pragną zgłębić tematykę MedTech i odkryć nowe możliwości rozwoju w tej dynamicznie rozwijającej się dziedzinie.

BIORĘ UDZIAŁ!

Plan wydarzenia:
13:00 - Rozpoczęcie wydarzenia
13:15 - Przywitanie gości
13:25 - Panel dyskusyjny Przyszłość medycyny - sztuka wykorzystania technologii z udziałem przedstawicieli startupu medycznego, firmy medycznej, naukowców z Politechniki Wrocławskiej i Uniwersytetu Medycznego oraz przedstawiciela Instytutu Matki i Dziecka
14:10 - Informacja o konkursie "Mother and Child Startup Challenge"
14:20 - Networking i spotkania z przedstawicielami startupów medycznych

Zapraszamy do udziału w tym inspirującym spotkaniu, które stanowi doskonałą okazję do wymiany doświadczeń, nawiązania nowych kontaktów biznesowych i naukowych oraz zgłębienia najnowszych trendów w dziedzinie MedTech.